5/5

"אנו זוג גימלאים, והתחלנו ללמוד פסנתר אצל יהונתן קול לפני כשנה וחצי, כל אחד לחוד, ללא כל נסיון קודם בנגינה, וללא הכרת תווים. בעקבות הקורונה כל השעורים שלנו התקיימו בזום, ואנו ממשיכים כך גם היום. יהונתן שולט בצורה מופלאה באפליקציות הממוחשבות הרלוונטיות להוראת הנגינה, ומצליח להציג, לעקוב, לשמוע ולראות הכל, בו זמנית, כך שהשעור מרגיש פרונטלי מכל בחינה. יהונתן הוא מורה רציני וקשוב, שמצליח להעביר את המושגים התיאורטיים יחד עם היסודות המעשיים, בצורה מובנית, מרתקת וברורה. תחת הדרכתו, השעורים, שלעתים הם בהחלט מאתגרים עבורנו, הופכים תמיד למהנים ומעניינים. יהונתן הוא מורה מנוסה, שיודע להסביר כל נושא בצורות מגוונות ויצירתיות, עד להטמעתו. גם כשאנו מתקשים, הוא סבלני ומעודד, בלי לוותר על השגת התוצאה הסופית הנדרשת, והכל בצורה נעימה ובמאור פנים. שנינו שמחים שפגשנו מורה בדמות יהונתן, וממליצים עליו בחום וללא היסוס, לכל גיל. אם תגיעו אל יהונתן, אנו בטוחים שתיהנו, תלמדו, תתקדמו, ותהפכו גם אתם לממליצים שלו. ליאורה (לולי) ואורי פינדלר, גבעתיים.

אורי פינדלר
גבעתיים
5/5

"יהונתן הוא מורה ייחודי ומיוחד עם תכונות אישיות שובות לב, ומקצוענות מרשימה. את התשוקה לנגן, שבערה בי המון שנים, הזנחתי לצערי, ויהונתן ידע להצית אותה מחדש בעזרת תכונת סבלנות נדירה שהתברך בה, מקצוענות שהורגשה בכל דבר (גם מוסיקלית וגם בעניינים טכניים שצצו: השיעורים נערכו במפגשי זום) ורגישות אין קץ גם ברגעים שבהם התקשיתי "לספק את הסחורה". תמיד דאג שיהיה כיף בשיעור, תמיד נענה לכל בקשה שלי, ואפילו הכין וערך עיבודים (במיוחד עבורי) לשירים שביקשתי, שהיו מותאמים לרמה שלי. לצערי, לאחר כשנה וחצי, נאלצתי להפסיק את השיעורים בגלל סיבות אישיות, אבל אני מודה על הזכות הגדולה שנפלה בחלקי ללמוד עם יהונתן קול. אני ממליץ, ללא הסתייגות, על יהונתן כמורה (ואדם) מכל הלב."

שלמה פוקס
נוף הגליל
5/5

"יהונתן הוא מורה מעולה ואדם מקסים. בעל ידע מוסיקלי רחב ומעמיק ויכולת נדירה לפשט כל יצירה מוסיקלית ולהתאימה לרמתו של התלמיד - בבחינת "חנוך לנער על פי דרכו". התחלתי ללמוד אצל יהונתן בגיל מאוחר יחסית, ובזכות ההוראה היצירתית וההקשבה שלו לתלמיד אני רוכשת מיומנויות בסיסיות וחשובות בנגינה בפסנתר, ומקבלת כלים המאפשרים לי להתקדם ולהתפתח מוסיקלית. כשאני נתקלת בבעית ביצוע - יהונתן מוצא דרכים לפתור את הבעיה ולסייע לי. לעולם אינני חשה תסכול או חוסר אונים - כי תמיד הוא מוצא דרכים להנגיש לי את היצירה המוסיקלית המורכבת לעתים. מומלץ בכל פה לכל אדם בכל גיל הרוצה ללמוד לנגן בפסנתר ולהעשיר את עולמו."

ד"ר אורית אור
רמת גן
5/5

"מורה מעולה שקידם אותי המון. אני מפיק מוסיקלי ומעבד. מטבע העבודה שלי באולפן, מתעורר אצלי צורך יומיומי לשלוט באופן בסיסי ומעלה גם בקלידים/פסנתר (אני קודם כל גיטריסט) ולמטרה הספציפית הזו הגעתי ליהונתן. יהונתן נתן לי כלים מדהימים לממש את הצרכים שלי באופן מדוייק ופתח אותי לעולם העיבוד לפסנתר - תורה ששינתה בשבילי את כל צורת החשיבה והפכה לשימושית ביותר. היום אני נמצא במצב שיש לי ביטחון על הכלי, אני מסוגל להעביר באמצעותו בקלות רעיונות הרמוניים והכי חשוב - בזכות השיעורים אצלו נוסף לי כמוסיקאי הכלי שהיה כל כך חסר לי כמפיק מוזיקלי ומעבד. ממליץ בחום!"

עופר פריאון
מפיק מוסיקלי
5/5

"מורה מאוד ייחודי וקשוב, מלא השקעה והבנה יחד עם מקצועיות טכנית נחוצה. זכיתי להיות תלמידה שלו, הביא אותי להגשמת המטרות והחלומות שלי, מורה לכל החיים!"

ג'ני פורטוס
החוג למוסיקה, אוניברסיטת ברקלי
5/5

"...ממליץ בחום ובאהבה לכל מי שרוצה לדעת לפסנתרן. נ.ב. עברתי מספר מורים לפני שהגעתי ליהונתן ואפשר לומר בשפת העם "לוקח אותם בסיבוב"‎

דוד שגב
קלידן
5/5

"למדתי עם יהונתן כשנה ורבע. ממליץ עלין בכל פה. מורה סבלני, קשוב ורגיש. בעל ניסיון וידע עצום שניכר בלימוד. פסנתרן ומוסיקאי מעולה. אדם לבבי. כדאי."

חגי אשכנזי
גיטריסט
5/5

I had the pleasure of learning to play piano with Yehonatan for 2 years. He's a wonderful teacher. I'm an adult & had basic skills when I started. I was happy (& surprised) with the progress I made. He listens to understand what you want to achieve & plans the lessons accordingly. Encouraging & positive, yet strict enough (as a teacher should be). I highly recommend Yehonatan as a piano teacher.

Russell Wickens
Marple, Stockport, United Kingdom

רוצים לנסות גם?

אתר זה משתמש בקבצי עוגיות (cookies) כדי להבטיח שתקבלו את חווית המשתמש הטובה ביותר. המשך הגלישה באתר מהווה את הסכמתכם/ן לכך.

הפרטים שלך נקלטו אצלי

תודה :)

אצור איתך קשר ממש בקרוב!

דילוג לתוכן