ברוכים הבאים לסטודיו לפסנתר - יהונתן קול

מורה לפסנתר וקלידים

יהונתן - מורה לפסנתר

נעים מאד! אני יהונתן קול, בן 45, פסנתרן, מורה לפסנתר וקלידים, מלחין, בוגר האקדמיה למוסיקה בניצוח וקומפוזיציה ומורה מוסמך למוסיקה. בתקופת לימודיי זכיתי להיות תלמידם של כמה מגדולי הפסנתרנים המלחינים והמנצחים בארץ כגון יונתן זק, אבל ארליך ונועם שריף. הנחה אותי בלימודי הפרופ’ יצחק סדאי כמורה אישי והמנצח אבנר איתי בניצוח מקהלה ובעיבוד להרכבים ווקאליים.

למרות גילי הצעיר יחסית אני מורה לפסנתר ולמיומנויות המוסיקה (כגון תחומי התיאוריה, פיתוח שמיעה ועיבוד מוסיקלי) מזה למעלה מ-20 שנה. הלימודים איתי מתקיימים באופן פרטי בסטודיו, במרכזים למוסיקה וגם במוסדות חינוך. חלק מהתלמידים שלי עצמם הם כיום בוגרי מוסדות אקדמיים כגון בית הספר למוסיקה ע”ש בוכמן מהטה, ”רימון”, ומוסדות אחרים, וחלקם גם הם מורים לפסנתר. עד היום הגיעו אלי מאות תלמידים ללימודי נגינה ותיאוריה. התלמידים הם בכל הגילאים ובכל הרמות, מהצעד הראשון עד רמה של אקדמיה.

בנוסף לנגינת יצירות של מוצרט ובטהובן רבים מתלמידי לומדים אצלי גם נגינת מוזיקה עכשווית הכוללת נגינת שירים בפסנתר ואילתור. כמורה שהתחנך באקדמיה למוסיקה בתל אביב בשנות התשעים היה לי טבעי לפתח שיטת לימוד חדשנית, מהירה ומהנה שמוכיחה עצמה שוב ושוב בכל שנות ההוראה שלי, והיא מבוססת על איבחון ואיתור נטיותיו הטבעיות של כל תלמיד והתאמה ספציפית ואישית של כל אחד מהתכנים שנכלול בתוכנית הלימודים שלנו. כל זה בלי לוותר על הבנה טובה של יסודות המוסיקה (גם ברמות מתקדמות – תלוי בצרכים). אחת המטרות החשובות היא להביא למיצוי מירבי של הפוטנציאל הטמון בכל תלמיד.

מנגנים בכיף

הרבה יותר מאשר לימוד פסנתר – חשוב לא פחות אצלי, ואולי אפילו יותר, זה שהתלמידים שלי יהנו ויקבלו שיעור חוייתי. למרות שאני מלמד נגינה ותיאוריה עד רמת אקדמיה, רבים מתלמידי לא חיפשו מורה לפסנתר כדי להגיע לבימות קונצרטים. הם באים לעשות משהו “בשביל הנשמה” ואני דואג שיהיה כיף.

כל אחד יכול לנגן בפסנתר. גם אם עברתם את גיל 65, וגם בלי שום ידע קודם תגלו ששיעורי פסנתר יכולים לעניק לכם ולנשמה שלכם כלי ביטוי נפלא! בשביל לימוד נגינה כל שדרוש הוא רצון ואהבה למוסיקה. את השאר נעשה יחד כאן בסטודיו לפסנתר. אני מומחה בהוראת מבוגרים. יש לי המון סבלנות וניסיון של שנים רבות בהוראה לתלמידים מבוגרים. אפשר להתחיל גם אם אתם מעל גיל 70! לקריאה נוספת על הוראת נגינה למבוגרים בסטודיו הקליקו כאן.

אני לא רק מורה לפסנתר! ניתן ללמוד אצלי תיאוריה, עיבוד לפסנתר ובנוסף גם את שימושי המחשב להקלטה ועריכה. לקריאה נוספת על הדברים הנוספים שניתן ללמוד אצלי הקליקו כאן.

הייתם רוצים לדעת לנגן בפסנתר?

בואו נדבר!

התקשרו עכשיו 052-3500343 או השאירו פרטים ואחזור אליכם