תלמידים בקטעי נגינה

קטע נגינה בפסנתר בביצועו של רן קליין (39)

"...תודה רבה ליהונתן קול המורה שלי. בלעדייך זה לא היה מצליח"

רן קליין(39), הוד השרון

המלצות על יהונתן קול - מורה לפסנתר:
"יהונתן, מורה מהשורה הראשונה! לומד אצלו שבע שנים. התחלתי מאפס והיום אני מנגן יצירות קלסיות ומוסיקה עכשוית ברמה שלא חלמתי שאגיע. יהונתן מורה סבלני, מלמד בצורה שונה מכל המורים הקודמים שהיו לי, לדעתי גם השיטה הכי טובה שגורמת לך רק לרצות ולהגיע לעוד ועוד שיעורים ממולץ בחום איש קסום ומורה מצויין!!!"

קטע נגינה בפסנתר בביצוע עדו נורדמן (10), גבעתיים

J.S.Bach - Minuet BWV Anhang 114

עדו נורדמן, (10) גבעתיים

המלצות על יהונתן קול - מורה לפסנתר:
"יהונתן מורה נעים וסבלני, הבן שלי לומד אצלו מעל שנה ונהנה מאוד" (עדי נורדמן, אמא של עדו)

קטע נגינה בפסנתר בביצוע דרור ינאי (33), נתניה

Muzio Clementi, Sonatina Op. 36, No.3

דרור ינאי (33), נתניה

המלצות על יהונתן קול - מורה לפסנתר:
"למדתי אצל יהונתן מגיל 20 עד 27 בערך לסירוגין. מורה עם סבלנות רבה ורגישות מוזיקלית גבוהה. מעבר לנגינה, יהונתן גם לימד אותי תיאוריה ועזר לי לתפוס ולהבין את כל הקונספט שהוא הפסנתר. בנוסף, תמיד דחף שננגן מה שמעניין אותי, גם אם מדובר באתגר, ועזר לי רבות לצלוח אותו. השיעורים עברו מהר מאוד ובהנאה. מורה לכל גיל וסגנון"

קטעי נגינה בפסנתר בביצועו של מתן בר-און, גבעתיים

מתן בר-און, גבעתיים

מתן, תלמיד מצטיין, הגיע אלי לפני כשנתיים ללימוד אורגן עם רקע בסיסי בלבד. במהלך השנתיים האלו הפגין חריצות, משמעת ויכולות מעולות. בהחלט תלמיד שראוי להתגאות בו. הנה קטע נגינה שהקלטנו באחד השיעורים.

קטע נגינה בפסנתר בביצועה של יובל שנער (8), גבעתיים

ליאת שנער, גבעתיים

המלצות על יהונתן קול - מורה לפסנתר:
"יובל ביתי פגשה לראשונה את הפסנתר דרך יהונתן בגיל 7, והוא הצליח להצית בה את האהבה לנגינה בצד דרישה בלתי מתפשרת לטכניקה. יהונתן נתן לה חופש אולם דאג,שלא "תתפזר", והכי חשוב, תמיד הקשיב לה. אלמלא ענייני לוגיסטיקה, אין ספק שהיא הייתה ממשיכה ללמוד איתו. ממולץ מאוד, בפרט לגיל צעיר."

דור חן, חדרה

המלצות על יהונתן קול - מורה לפסנתר:
"הלמידה אצל יהונתן קול היא לא פחות מחוויה יוצאת דופן. הסבלנות הרוגע מצד אחד והמקצועיות והאסרטיביות מצד שני, תוך חדירה לפרטים הקטנים ביותר. מחוקים וכללי אצבע לנגינה ועד למלודיות קצב אלתור וכו'. ממליץ בחום לכל מי שרוצה מורה מצוין ואדם מדהים שהלמידה איתו היא חוויה בפני עצמה."

קטע נגינה בפסנתר בביצועו של דור חן 
(לשמיעה יש לעבור למסך מלא לאחר הפעלת סרטון)

שתפו: