תווים

תווים לשירים ויצירות מספריית הסטודיו

תווים הינם קניין רוחני כמו גם תכנים נוספים באתר. בצפיה בכל תוכן באתר אתם/ן למעשה מאשרים/ות שהסכמתם/ן לכלת תנאי השימוש באתר.

תווים 2

ספריית הסטודיו לפסנתר

ספריית הסטודיו כוללת יצירות ושירים רבים החל מהתקופה הקלאסית ועד למוסיקה עכשווית. המאגר נאסף ונערך במשך כל שנות עבודתי כמורה לפסנתר. אני מעניק למבקרים באתר את האפשרות ליהנות מדגימה קטנה של יצירות עבריות מתקופות שונות ובסגנונות שונים וגם של יצירות קלאסיות במגוון רמות נגינה ממאגר הסטודיו. חלק גדול מהשירים מכילים גם סימולי אקורדים. חלק מהקבצים של השירים והיצירות ניתן להורדה חופשית למחשב. אין צורך בהרשמה לאתר!

ארגון היצירות באתר

חלק מהתווים מוצגים כאן רק ברמת קושי אחת או שתיים, אך לחלק גדול מהיצירות והשירים באתר קיימות מספר גירסאות אצלי, ברמות קושי שונות ומגוונות. בשיעורי הפסנתר אני מתאים את הגירסה הנכונה לרמת השליטה במוסיקה ובפסנתר של כל אחד ואחת. חלק גדול מהשירים שלפניכם מוצג בתבנית של מלודיה ואקורדים ויכול לשמש גם לכלי נגינה מלודיים / הרמוניים נוספים מלבד פסנתר כגון אורגנית, גיטרה, חלילית, ומפוחית. לנוחיותכם התווים לשירים וליצירות מסודרים לפי קטגוריות כגון שירי ילדים, שירי שבת, שירי אהבה, תווים לפסנתר, ועוד.

אופן הצגת תווים לשירים ויצירות באתר

כמעט כל היצירות באתר מוצגות בשתי תבניות: תבנית PDF המציג תמונה באיכות גבוהה הניתנת להדפסה מכל מחשב, ותחתיו יופיע כפתור המקשר לסרטון המשמיע את התווים בעזרת תוכנה מיוחדת ה"קוראת" ומנגנת אותם לצורך המחשה. למען הנוחות ניתן לנווט בתוך המאגר דרך הקטגוריות המוצעות. שימו לב כי תוכנת התיווי בו נערכה היצירה מנגנת במקרים רבים את הפרטיטורה בליווי אקורדים גם כאשר לא כתובה יותר מאשר חמשה אחת המציגה את תפקיד השירה ומעליה סימולי אקורדים. סימולי האקורדים למעשה מקבלים המחשה המושמעת באופן אוטומטי על ידי תוכנת העריכה. כאשר מחפשים תווים לשירים ניתן לבצע חיפוש לפי אמן, חגים ומועדים, שירי אהבה וקטגוריות נוספות שמתעדכנות מפעם לפעם ובין היתר קשורות לנושא אקטואלי. מלבד תווים לשירים התחלתי להעלות להנאתכם "דוגמית" לכמה יצירות קלאסיות. מפעם לפעם אעדכן את המאגר להנאתכם.

אם ישנן הצעות כלשהן לגבי תווים לשירים ויצירות תמיד אשמח לקבל כל הערה או הארה. במידה וידוע לכם על שיר/יצירה אקטואלי/ת מאד המתקשר/ת לנושא אקטואלי שלטעמכם יכול/ה לעניין את קהל הגולשים הרחב אתם מוזמנים לכתוב אלי ולהציע שאעלה תווים שלו לאתר. כל הצעה תישקל לגופה. גם אם יש לכם הצעה לשיפור או כל רעיון אחר הקשור לאתר גם מעבר לנושא התווים אשמח תמיד לשמוע. אפשר לכתוב לי על כך דרך כאן

הזמנה אישית

קיימת אפשרות להזמין ממני תוים באופן אישי, אותם אכין ואערוך במיוחד עבורכם בתשלום, "תפורים למידותיכם" ומתאימים לכלי הנגינה שלכם. היצירות יישלחו אליכם באופן אישי למייל. מלאו טופס הזמנה וקבלו הצעת מחיר. לפרטים נוספים הקליקו כאן

שתפו: