תווים קלים לפסנתר

תווים לפסנתר למתחילים

תווים לפסנתר למתחילים מספריית הסטודיו

תווים למתחילים: פסנתר, שירה בליווי פסנתר ושירה בצירוף אקורדים. ברוכים הבאים לספריית התווים של הסטודיו לפסנתר – יהונתן קול. במהלך שנות עבודתי הרבות כמוסיקאי ומורה כתבתי, עיבדתי וערכתי תווים למיטב השירים והיצירות ברמות נגינה שונות. התווים מותאמים למגוון רמות ממתחילים ועד למתקדמים. התווים לפסנתר למתחילים כוללים תווים קלים מאד המתאימים לנגינה ביד אחת או שתיים. העיבודים המורכבים מתאימים לפסנתרן הוותיק. כמובן שיש גם את כל רמות הביניים. חלק נכבד מהתווים שערכתי ניתנים להורדה חוקית כאן באתר. במאגר הכללי של התווים בחלק מהשירים מוצג תפקיד השירה בצירוף אקורדים בלבד ובחלק מוצג עיבוד. רוב העיבודים באתר מיועדים לפסנתר ככלי סולני או ככלי מלווה.

כל העיבודים נעשו בתיאום עם המלחין המקורי של היצירה ורשומים במאגר המידע של אקו”ם כגירסה רשמית של היצירה. חלק מהתווים שהוצאתי לאור ניתנים להורדה כאן באתר.

בנוסף לתווים הקלים המוצגים כאן הועלו לאתר הסטודיו לפסנתר תווים למאות רבות של שירים עבריים נוספים מתקופות שונות וברמות נגינה שונות. על מנת לצפות בתווים נוספים לחצו כאן

הזמנה של תווים וחומרים מתודיים

בנוסף לתווים הקלים שנמצאים במאגר הספריה של הסטודיו לפסנתר אפשר גם להזמין ממני באופן אישי תווים לפסנתר למתחילים המותאמים באופן מדויק לשלב הלימודי שלכם. אפשר למשל לקבוע את הסולם המבוקש. אפשרות נוספת היא להגדיר האם התווים מיועדים לליווי של שירה או לנגינת פסנתר סולו. אפשר לבקש תווים ליד אחת, שתי ידיים ואפילו יותר! (כמו נגינה בשניים בארבע ידיים, ואז אפשר להתאים את רמת הקושי לפי רמת הנגינה של גל אחד מהפסנתרנים).

מעבר לכל זה אפשרי גם לבקש ממני חומרים מתודיים. הדפים שתזמינו ממני לצורך שלבים שונים בתהליך הלימודי. השלבים כוללים את הצעדים הראשונים של נגינת הפסנתר ועד לשלבים מתקדמים. החומרים המתודיים יכולים לכלול מגוון דפים מותאמים אישית. כל שילוב הולך – החל מיסודות המוזיקה, דרך קריאת תווים, חומרים תיאורטיים בכל הרמות, תרגילי טכניקה, הרמוניה, פיתוח שמיעה וסולפז'.

הזמנה של תווים, חומר מתודי או כל חומר אחר המיועד להדפסה אפשר לבצע דרך עמוד הזמנת התווים שלי. במידה ואתם מעוניינים בכל חומר מתודי או תווים לשירים מומלץ להשתמש בשדה המיועד להוספת הערות. מומלץ לפרט שם כמה שיותר לגבי כל בקשה כך שאוכל לתת לכם בדיוק את מה שרציתם.

תווים קלים לפסנתר